Çfarë e pret vendin nëse…, Shifra të larta në Kosovë/ 12 persona ndërrojnë jetë nga Covid-19, ja sa raste janë shënuar në 24 orët e fundit, Dhunoi djalin e ri që theu orën policore, pezullohet nga puna polici, Aktivisti i diasporës vlerëson dorëheqjen e Lleshajt: Akt prej malësori…. Në një postim në InstaStory,... Këngëtarja e njohur, Samanta Karavella “tërboi” rrjetin me foto e fundit në rrjetet sociale. 2, TIRANE Çfarë mund të ndodhë me lëkurën nëse e lani fytyrën vetëm një herë në ditë? Nga fluksi i madh i informacioneve për shkak të dinamikës së zhvillimeve, shpesh krijohet një kaos dhe humbet vija llogjike... Në 4 ditë protesta që zhvillohen për vrasjen e 25-vjeçarit Klodjan Rasha nga efektivi i repartit ''Shqiponja'', Policia e Tiranës... Protesta e datës 10 dhjetor në Tiranë, bëri që Policia e Shtetit të arrestojë 59 qytetarë dhe në seancën e... (Botuar me 2 Qershor 1996 në KOHA JONE) Intelektuali Edi Rama i shkruan Presidentit të Republikës pas rrahjes brutale nga... (Botuar me 2 Qershor 1996 në KOHA JONE) Zgjedhjet e 26 Majit një hap pas nga ato të zhvilluara 4... Tirana vijon momentin pozitiv, teksa ka arritur fitoren e dytë radhazi në kampionat nën drejtimin e Nevil Dedes. Organizatore e protestës në Shkodër? Tag: koha jone. Mesazhi: Efektivët e kanë për detyrë të…, LIVE| Tirana-Apolonia/ Kombinim fantastik Batha-Muçi, skuadra e Dedes shënon edhe golin e tretë (VIDEO), Kosova regjistron edhe 12 viktima nga koronavirusi, ndërsa gjatë 24 orëve u infektuan…, Hoti flet për situatën e COVID-19 në Kosovë, thotë se po përgatiten masat për festat e fundvitit, Vajza italiane hidhet në shina për të shpëtuar emigrantin, treni e godet, Tartufi shqiptar/ Biznesi fitimprurës që sjell miliona për gjuetarët e huaj, Punonjësit e policisë dhanë dëshmi kontradiktore për vrasjen e Klodian Rashës/ Çfarë zbulon raporti i SHÇBA-së. Qeveria jep fshehur qindra milionë euro duke shfrytëzuar kaosin në kryeqytet, Foto e ditës, një vajzë 5-vjeçare në protestë! Shkak bëhet…, EKSKLUZIVE/ Nga njohja, te objektivat dhe debutimi, flet Duro: Ja çfarë më bindi të merrja drejtimin e Laçit, E tregojnë numrat deri tani, Partizani i Dajës ka 2 pika të forta, EKSKLUZIVE/ Rapidi i Vjenës jep 400 mijë euro për Muçin, ja sa kërkon Tirana. Dhe disa foto nga dhuna policore, Arrestime, gaz lotsjellës, kontrolle rrugicë me rrugicë dhe rinia që nuk dorëzohet përballë dhunës. Reali zhbllokon derbin ndaj Atleticos, shënon Casemiro (VIDEO), Bayerni ndalet ndaj Union Berlin, ndan kreun me Leipzig (VIDEO), United dhe City bëjnë “paqe” në derbin ”e mërzitshëm” (VIDEO), Bill Gates bën parashikimin e radhës: Ja kur merr fund pandemia! “Dikush po bën një lojë me shumë emra të njohur”- Aurela Gaçe zbulon se si po mashtrohet edhe në emër të saj, Nicki Minaj nuk i “rezistoi” dot videos së Hanës, ja çfarë bën Loredana, “Harrove që të njoh! Kur mund t’ia filloj fëmijës tim ushqimet e ngurta? Ç’rol kishte Sali Berisha. Gazeta "Koha Jonë" është e para gazetë e pavarur shqiptare. Nga lajme.al. Misteri i një udhëtimi në det që nisi i qetë e përfundoi me…, “Censura ishte e llahtarshme”/ Rrëfimi i rrallë i Zhuliana Jorganxhi: S’na lejonin më shumë se dy këngë dashurie. Gazeta "Koha Jonë" është e para gazetë e pavarur shqiptare. Gazeta "Koha Jonë" është e para gazetë e pavarur shqiptare. Policia jep detaje, “Qentë le të lehin, karvani do të ecë më shpejt përpara”- Rama publikon fotot e shkollës së rindërtuar në Shijak, Fotot nga paparazi/ Kastriot Islami nuk e heq më maskën pasi u ndalua nga Policia, VIDEO- Protestat për zgjedhjet/ Përleshje mes protestuesve pro dhe kundër Trumpit në Uashington, “Dikur shijoja Maldivet, tani në pandemi Stambollin”/ Ish-missi, Rovena Domi flet për jetën e saj dhe zbulon miqësitë me VIP-at e Milanos, Sulmi ndaj zyrës së PS në Shkodër/ Voltana Ademi padi në prokurori për drejtuesit e policisë: Në telefon më thanë se…, Jeta si në filma e boksierit kampion Florian Marku, nga burgu te fejesa me të dashurën xheloze, Arrestohet 37 vjeçari në Tiranë për pornografi me fëmijët/ Si ra policia në gjurmët e tij pas një hetimi 2 vjeçar, Ndarja nga jeta e një tjetër mjeku/ Presidenti Meta kërkon marrjen e katër masave të shpejta: Boshllëku i krijuar do të ketë pasoja, U varrosën nga titujt për koronavirusin, por ka edhe disa lajme të mira gjatë këtij viti. 14 March, 2017. Botues: Nikoll LESI . 65 were here. Gazeta "Koha Jonë" është e para gazetë e pavarur shqiptare. Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i paautorizuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Panorama-s. Shfrytëzimi i materialeve pa lejen e Grupit Panorama është shkelje e te drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Dosje. Dyshohet se…, A është e dëmshme t’i krihni flokët kur janë të lagur dhe cili është lloji më i mirë i krehrit? Më... Çlirimi me 28 apo 29 Nëntor? Gratë po përballen me… Ja çfarë thonë ekspertët, Studimi i ri/ Ja çfarë raportojnë pacientët 6 javë pas infektimit me koronavirus. Gazeta "Koha Jonë" është e para gazetë e pavarur shqiptare. Eksperti: Mendojeni si të brendshmet që vishni, Analiza e shefit të Kardiokirurgjisë, Prof.Edvin Prifti: “Inteligjenca virale” dhe të pathënat e vaksinave të Koronavirusit, Misteri që vazhdon, nga e ka saktësisht origjinën SARS-CoV-2? Belishova i ra tavolinës me grusht, ndërsa Nexhmija ngriti…, “Xheorxhia është dashnorja amerikane e Teme Sejkos”- Agjenti sekret grek tregon prapaskenat e gjyqit kundër ish-admiralit dhe si u sajua lidhja e fshehtë me sekretaren e shërbimit të USA, Zbardhet dëshmia në gjyqin special/ Burgosja, persekutimet dhe vrasja e djalit; çfarë i bëri sistemi vajzës së kolonelit, “Refuzova kërkesën e Lidhjes për anëtarësim në Parti”/ Adelina Mamaqi: Biseda me sekretarin e rinisë, kërkoi poezi për Enverin, “Ushtari nga Kruja që vrau shokun tonë tropojan, u shpërblye me pesë ditë leje dhe…”/ Ja dëshmia e ish-të burgosurit të Spaçit, Teuta, një burrneshë kapitene! Ai ishte në shoqërinë e... Disa mijëra mbështetës të presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, zhvilluan protesta në të gjithë vendin më 12 dhjetor. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Panorames. Botues: Nikoll LESI . Gazeta "Koha Jone" themeluar si e pavarur me datë 11 Maj 1991. 0 . Dhe çifti nuk ka vonuar të kurorëzojë dashurinë e tyre në... Ka shkuar në katër numri i personave të arrestuar në kuadër të operacionit policor të koduar “Bozhaj”. Protestë në Durrës dhe Tiranë. 7 867 kalba apie tai. INTERVISTA/ “Azemit i vendosën ‘ultimatum’ 10 ditor”- Rrëfehet Sali Lushaj: Skënder Gjinushi drekoi në hotel me ekzekutorin e Hajdarit! 2, TIRANE “Ajo që na ndodhi, mos i ndodhtë as hasmit”-Familja Rasha letër publike: Rrëmujat në emër të djalit tonë po na e thellojnë plagën! Einxhel Shkira rrëfen bisedën me Sali Lushën pas konfliktin me “Stresin” pas protestës: Ç’ndodhi mes familjeve tona! 2, TIRANE Voltana Ademi: Kam telefonuar Policinë, pse nuk reaguan? Gazeta "Koha Jone" February 2013 – Present 6 years 10 months. “Gazeta Shqiptare” është gazeta e pavarur më e vjetër në Shqipëri. Ja si duhet të veproni në të vërtetë, Unaza e Madhe e Tiranës/ Veliaj: Puna nuk ndalet asnjë ditë, përfundimi i saj lehtëson trafikun, ‘Duhet forcë e durim për t’ja dalë këto muaj të dimrit’, Manastirliu flet për vaksinën: Presim të vijë…, A do ketë shtim masash javën tjetër? Gjithashtu edhe e përjavshmja amerikane “Time” e ka konsideruar 2020 si “Viti më i keq ndonjëherë”. No one was identified or prosecuted by the authorities in connection with those attacks. Gazeta "Koha Jonë" është e para gazetë e pavarur shqiptare. Nuhatja e tyre vlerësohet të jetë të paktën 10,000 herë më e fortë se... Opozita venezuelase nuk pajtohet me zgjedhjet parlamentare të 6 dhjetorit që nxorën sërish fituese Partinë Socialiste të presidentit, Nikola Maduro.... Blue Ivy Carter, vajza tetë vjeçare e Beyoncé dhe Jay-Z, është nominuar nga ''Grammy Awards''. Zotohet të reduktojë në zero emetimet e karbonit brenda 2040, Spartak Ngjela: Rama tu thyejë brinjët me forcën e policisë protestuesve halabakë, “Të lutem, mos më detyro të të vras”, polici në Florida ekzekuton për vdekje 27-vjeçarin (VIDEO), VIDEO/ “Policët e Ramës do vrasin”! Kryebashkiakja e Shkodrës: Isha në protestë, por djegia e selisë së PS u organizua nga vetë Qeveria! Si u ndryshua projekti për të fryrë kostot, FOTO+VIDEO/ Ambulanca, kompjutera dhe dy zjarrfikëse. Ja historia e 25-vjeçares nga Saranda që i bën të gjitha për famë, Ekskavatori bie në kontakt me rrymën, drejtuesi i mjetit gjen vdekjen e menjëhershme (Emri), Policia e Tiranës procedon 18 shtetas, arrestohet i riu në tubim pasi kapet me kanabis. Gazeta "Koha Jonë" është e para gazetë e pavarur shqiptare. Cozman i nënshtrohet operacionit, publikon pamjet nga spitali dhe …, “Haram uniforma që ke veshur”- Sali Lushaj dhe Stresi thirrje për protestë, pas vrasjes së 25-vjeçarit: Dorë kriminale, ai polic përfaqëson diktaturën, Sulmet e Ramës ndaj Bashës janë diçka më shumë se luftë politike, Dy fjalë për “moralistët” e padhembshur…(!!! 10,701 talking about this. In 1997 the premises of Koha Jonë, at the time Albania’s biggest-circulation daily, were completely burnt down by unknown perpetrators. Nikoll Lesi: Edi, lidhi qentë! Video editorial i “Koha Jonë”. Studimi i ri përmend për herë të parë se…, Këto shtatë pjesë të trupit i keni pastruar gjithmonë gabim! Padyshim që 2020 është konsideruar globalisht si viti më i k... Padyshim që 2020 është konsideruar globalisht si viti më i keq, dhe kjo për shkak të pandemisë Covid-19. Të rimbursohen ilaçet. (Çfarë thotë për vendet e pasura), SHBA, edhe garazhet shndërrohen në spitale Covid, Ka Covid-19 erë? Ajo së fundmi... Miliarderi Bill Gates, i cili njihet dhe për parashikimet e tij mbi pandemisë, ka bërë një koment tjetër në lidhje... 2021-i nuk duket kaq "i rëndë dhe sfidues" sa 2020, prandaj konsiderohet si vit me më shumë fat se ky... Keni dëgjuar ndonjëherë për kurën me lëng limoni dhe sodë buke? Të rriten testimet! Adresa e redaksisë: Rruga "Sami Frasheri", Pallatet e Aviacionit të Vjetër Nr. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Çfarë parashikojnë masat e reja dhe kur hyjnë në fuqi ato, “U prehshi në altarin e pavdekësisë”/ Tritan Kalo publikon fotot e mjekëve që kanë ndërruar jetë nga Covid: Për të nderuar emrin e tyre, duhet të…, Ana e “Përputhen” përfundon në shtrat me Arjonin! 2, TIRANE, Drama me 3 akte – Çfarë ndodhi dje në Shqipëri, Gazetarët Profesionistë dhe Lidhja e Gazetarëve të Shqipërisë: Rama dhe Veliu të dënojnë dhunën ndaj gazetarëve, Covid-19 i merr jetën mjekut Kërci/ Meta: Humbje e madhe, kjo situatë kërkon marrjen e masave të shpejta, Covid-19 i merr jetën anestezistit Kërci, Basha: Humbje e rëndë, 25 mjekë u shuan në këtë betejë. Po dhe qentë mund ta nuhasin atë, Venezuelë/ Opozita zhvillon votime simbolike, SHBA dhe BE nuk njohin zgjedhjet, Kaq e pati edhe solidariteti, vendet e pasura po marrin të gjithë vaksinat kundër Covid-19, Dita më me fat për 2021, bazuar tek shenja e horoskopit, Lëng limoni dhe sodë buke, e mirë për shëndetin, Parashikimi për 12 shenjat e horoskopit, e dielë 13 dhjetor 2020, Emrat/Publikohet lista me 1313 emrat që përfitojnë dëmshpërblimet nga tërmeti, Përmbyllet me sukses faza e parë e kërkimit shkencor Corona-Al nga Imperial College London, Vodafone, shembull i përgjegjshmërisë sociale. Në një raport të Avokatit të Popullit, thuhet se numri... Fjolla Morina mori propozimin për martesë nga biznesmeni Fisnik Syla pak muaj më parë. Për pasojë, ka ndërruar... Dy persona janë ndaluar nga policia në lidhje me protestat e zhvilluara në Tiranë gjatë netëve të fundit, ndërkohë që janë proceduar penalisht në gjendje... Asllan Dogjani, tashmë larg politikës, njihet si një deputet që ka lëvizur në disa forca politike, duke përfaqësuar kështu edhe Partinë Socialiste dhe atë Demokratike... Nuk përbën në lajm që kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka refuzuar publikisht që të vendosë maskën,  duke e quajtur atë të... Për Torosin, protoganistin më të spikatur të “Big Brother 4”, takimi me Tom Cruise, sikur ta njihte prej kohësh, nuk është aspak mision i pamundur. Gazeta "Koha Jone" themeluar si e pavarur me datë 11 Maj 1991. 8,761 Followers, 80 Following, 441 Posts - See Instagram photos and videos from Gazeta Koha Jonë (@kohajone.al) Nebija... Gazetari dhe producenti i njohur, Ardit Gjebrea, është “detyruar” të sqarojë ndjekësit në rrjete sociale për një mashtrim që dikush ka bërë në emrin e... Reperi i njohur, Cozman njoftoi nëpërmjet një postimi në Instagram se sot do t’i nënshtrohet një operacioni. Të përmirësohen kushtet në spitale, Presidenti Meta: Të shembim tiraninë dhe frikën. Tirana. Shenjat që më lanë…, “T’ju rrojë Zaho, Linda dhe gjithë çfarë ke!”/ Qytetarja pret me urime kryeministrin dhe i ankohet për parkingun e pallatit, ja si i përgjigjet Rama, Bastisja e PS në Shkodër, Rama krahason opozitën me terroristët e Boko Haramit: I përdorin fëmijët si kamikazë, Në zjarr kompjuterat, karriget e flamujt e partisë/ FNSH ndërhyn te selia PS, shpërndan turmën me gaz lotsjellës, Tensionet gjatë protestës në Shkodër, Balla: Organizim i PD, s’ka ndodhur kurrë në 30 vite që të sulmohen…, Protesta për Klodian Rashën, të rinjtë godasin makinën e policisë me hurma! Në vitin 1997 Zamir Dule, punonte gazetar në gazetën “Koha … Adresa e redaksisë: Rruga "Sami Frasheri", Pallatet e Aviacionit të Vjetër Nr. Në dy vitet e ardhshme pritet…, “Nevojat vjetore për financime të Shqipërisë kërkojnë edhe një buxhet tjetër”/ Ja sugjerimi që FMN i bën Shqipërisë, Koncesionet e dështuara të porteve mbajnë peng ekonominë blu të Shqipërisë. Në mesin e tyre 17 minorenë dhe Voltana Ademi, Lajme nga SHBA-ja, vaksinimi kundër Covid-19 fillon të hënën, Jurgen Uldedaj, i listuar si një prej 15 boksierëve më të mirë të botës për peshën Cruiser, mundi serbin Cestic, 12 fshatra, në harresë në Elbasan, banorët: Prej 30 vitesh nuk kemi parë asnjë investim, Armë gjahu, granata dhe municione luftarake, arrestohet për armëmbajtje pa leje 37 vjeçari në Krujë, Pornografi me të mitur, policia kap mat 37-vjeçarin në Tiranë, krijoi profil të rremë në një rrjet social dhe…, Shuhet nga Covid-19 mjeku anestezist Kërci, 25 mantelbardhët që humbën betejën, SHBA: Zgjedhjet 96, hap prapa për demokracinë, Video / Unaza e Madhe, Veliaj: Puna nuk ndalet asnjë ditë për t’i dhënë sa më shpejt qytetarëve një kryevepër, Covid-19 i merr jetën mjekut Kërci, Manastirliu: Mjekësia humbi një prej profesionistëve më të zotë, Protesta e së shtunës në Tiranë/Policia: 1 i ri në pranga, nën hetim 18 të tjerë, Avokati Goxhaj i revoltuar para Gjykatës: Nuk më lejojnë të takoj klientët, Mjekët që humbën jetën nga Covid-19, Kalo: 24 yje do na mungojnë, janë ”Njerëzit e Vitit”, Cagliari shokon Interin me një “perlë” të Sottil (VIDEO), Skandal në Itali, vidhet shtëpia e Paolo Rossit gjatë kohës që po varrosej, Maicon rikthehet sërish në futbollin italian, ja ku do të luajë, Infektohet me koronavirus sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Ronaldo sot luan një ndeshje jubilare me Juven, vijon të jetë protagonist, “Azerbajxhani më e fortë se Shqipëria”, De Biasi sqaron batutën që bëri bujë, Evertoni mund Chelsea-n me një penallti (VIDEO), Reali i shkakton humbjen e parë Atletico Madrid, fiton pastër derbin (VIDEO), Verona shokon Lazion, Strakosha e sheh sërish ndeshjen nga stoli (VIDEO), Stresi i dedikon këngë Klodian Rashës: Është zëri i nënës që po qan ku e ka djalin e vet, FOTO/ Sa ngjajnë, Heidi Klum prezanton vajzën 16-vjeçare, Sara Hoxha bëhet nostalgjike, ndan foton e papublikuar me Ledrin, Dua Lipa shkëlqen me performancën e saj në “Billboard Women in Music”. Akuzoj Policinë e Shtetit për…, Gjermania drejt mbylljes totale pas rritjes drastike të të infektuarve. Provokon sërish Ministri Serb: Bandat e ‘shiptari’ shumë shpesh mbajnë armë dhe hapin zjarr, COVID-19 dhe 6 teoritë konspirative në Ballkanin Perëndimor/ Cilat besohen më shumë, “Jeni shtet i papërfunduar”/ Deklarata e fortë e deputetit shqiptar në Serbi: Nacionalizimi juaj ekstrem ka…, Vuçiç: Nëse e nënshkruaj njohjen e Kosovës, do ta marr…, Presidenti i ri i Kosovës/ Partitë politike nuk pranojnë as të ulen në një tryezë. Watch Queue Queue. 58 ήταν εδώ. Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Botues: Nikoll LESI . Çmendet policia e Ramës, dje arrestoi gazetarin e Oranews, sot arreston kryeredaktorin e Koha Jonë redaktori Dec 11, 2020 Zv/kryeredaktori KJ, Herion Mesi njofton se sapo arrestuan kryeredaktorin e gazetës KOHA JONE, Qamil Xhani i cili ishte në zonën… “Luftë” guerrile në Tiranë, foto që flasin sa qindra fjalë! Kampionët e... Liberta Spahiu është një ndër moderatoret më të njohura në Kosovë. Policia sqaron se arrestimi ka ardhur pas një... Pas ndarjes nga jeta të mjekut Mihal Kërcit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta thotë se humbja e jetës së tij dhe disa mjekëve të tjerë,... Këtë vit, shumë nga ne do të donim ta harronim, por 2020-shi ka pasur edhe disa lajme shumë të mira, të cilat u varrosën nën... Duke publikuar një foto të 24 mjekëve që kanë humbur jetën nga koronavirusi, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se shqiptarët do t’u jenë... Pas procedimit nga policia për protestën e djeshme në Shkodër, kryebashkiakja Voltana Ademi thotë se Policia e Shtetit duhet të zbardhë përgjegjësit për sulmin ndaj... Gjermania ka vendosur të mbyllë shumicën e dyqaneve nga e mërkura pasi forcoi masat e saj të bllokimit, sipas një propozimi të qeverisë. “E pikëlluar”/ Manastirliu reagon pas ndarjes nga jeta të mjekut të njohur Drini Dobi, “Mos e zëvendësoni me shallin”/ Kur duhet ndërruar maska? Gazeta Shqiptarja; Forumi Shqiptar; Gazeta Panorama; Gazeta Mapo; Gazeta Dielli (SHBA) Gazeta Illyria (SHBA) Radio Deutsche Welle ; Radio BBC; Radio Zeri i Amerikes; Radio 21; Koha Ditore; Gazeta Express; Revista Klan; Radio Vatikani; Radio e Kishes Orthodhokse; Revista Spekter; Sporti Shqiptar; TV Klan; Rilindja Demokratike; Gazeta 55; Koha Jone “Varësia e një vendi do të krijonte një mekanizëm të vërtetë”/ Me marrëveshje armësh dhe donacione, Turqia rrit ndikimin e saj në Ballkan. E drejta duhet të shkojë vend,... “Na panë 10 veta bashkë e na lëshuan gazin”- Regjisori Edmond Budina: Do jem në protestë derisa këta të japin dorëheqjen. Kombinimi i të dyjave ka shkaktuar shumë diskutime në... Dashi Mbështetja e një personi me ndikim do të rrisë besimin tuaj. Kancelarja Angela... Ndërsa numri i mjekëve që kanë ndërruar jetë nga koronavirusi ka shkuar në 24 mjekë, doktori infeksionist, Tritan Kalo shkruan se për të nderuar më... Ana Lleshi është 25vjeçarja më e komentuar e këtyre ditëve në programin e njohjeve “Përputhen”, e cila ka lindur në Sarandë dhe jeton në Tiranë. Gazeta Koha Jone eshte jo vetem e perditshmja e pare e pavarur e shtypit pluralist ne Shqiperi, por padyshim edhe gazeta me emrin dhe historine me interesante ne vend. E themeluar në 1927, publikimi i saj u ndërpre në 1939, me pushtimin fashist të Shqipërisë. Mësoni cilat janë ato, “Një tjetër humbje e rëndë”- Basha përkujton 24 mjekët që u shuan nga koronavirusi: Jemi përjetë mirënjohës për sakrificën sublime, U procedua nga policia/ Reagon Voltana Ademi: Të hetohet kush e organizoi sulmin në selinë e PS-së. Gazeta "Koha Jonë" është e para gazetë e pavarur shqiptare. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Historia e 49-vjeçares që u prezanton Vlorën turistëve. 58 were here. Dhjetori filloi me zjarr, kurse prilli do jetë VULLKAN! Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. Në të gjitha kontrollet e shtëpive të asaj nate të punonjësve të “Koha Jonë” kanë qenë prezent në kontroll edhe të dyshuarit. Akademia e Regjistrimit shpalli të... Arjan Konomi ishte një ndër të ftuarit në emisionin "Shiko Kush Luan", mbrëmjen e djeshme, së bashku me të gjithë... Gjaku që shpërtheu nga koka e një djali të ri që rrihej me shkopinj gome nga Forcat speciale, përpjekjet e... Në Shqipëri ambasadorja amerikane Yuri Kim, ka besim se brenda 31 dhjetorit Gjykata Kushtetuese do të jetë funksionale dhe se... Zhvillimet brënda kampit opozitar dhe 30 vjetori i lëvizjes së studentëve të Dhjetorit 1990,  ishte tema e diksutimit në emisionin... Gazeta "Koha Jone" themeluar si e pavarur me datë 11 Maj 1991. Gjatë ditës së sotme, ka përfunduar në pranga një... Një shkollë e rindërtuar në zonën e Shijakut pasi i shemb nga tërmeti, i ka shërbyer kryeministrit Edi Rama për të etiketuar edhe kundërshtarët. Në Uashington, protesta degjeneroi në... Me globin para, ish-miss Rovena Domi i ka vënë qëllim vetes të shkelë në çdo vend të botës, aq sa t’ju sugjerojë vendet që ia... Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka bërë kallëzim penal për drejtuesit e Policisë së Shtetit në Shkodër pas ngjarjeve të ndodhura një ditë... Florian Marku është një nga sportistët shqiptarë të momentit, pasi me triumfet e tij ka ngjallur kureshtje si brenda, edhe jashtë vendit, ku kryen edhe... Një 37 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Tiranës pas një operacioni policor të koduar “Zbulimi”. Aktorja Zhaklina Dhimojani nis nga Zvicra drejt Shqipërisë ndihma për COVID-19, Protestat për vrasjen e Klodian Rashës/ Robert Ndrenika: Ndoshta edhe unë kam arsye të mos e dua Edi Ramën, por…, “Pasojat akoma nuk e dimë cilat mund të jenë”, aktori Naun Shundi flet për protestat pas vrasjes së 25-vjeçarit: Shkëndija që shpërtheu fuçinë e barutit, Protesta për vrasjen e Klodian Rashës/ Biblioteka Kombëtare mbyll dyert pas dëmeve të godinës, ja njoftimi, “Arritje apo privilegj?”- Javier Marias: Pse jam me fat që linda në një familje ku lexohen librat, Vendimi/ Shkarkohet nga detyra Kiço Londo, Altin Basha emërohet drejtor i Teatrit Kombëtar Eksperimental, Humb betejën me koronavirusin, ndahet nga jeta piktori i njohur shqiptar (emri), Petri Bozo: Konflikt me LGBT? Këto dhjetë këshilla ju tregojnë se çfarë nuk duhet të bëni që telefoni juaj të zgjasë më shumë, Gjashtë pyetje që duhet t’i bëni partnerit nëse doni një marrëdhënie të shëndetshme, Shtyhet ndeshja e Interit, zbulohet arsyeja. Ja cilët janë ata, Sapo e bletë? Circulation. Teksa i shprehu ngushëllimet... Këngetarja, Jonida Maliqi ka reaguar pas protestës së mbrëmjes së të mërkurës për vrasjen e Klodian Rashës, nga efektivi i policisë. Zbulojeni tani, Disa arsye që nuk i keni ditur përse veza konsumohet vetëm në mëngjes, Tri mënyra natyrale për t’u marrë me dhimbjen e fytit. Anëtarët e familjes do të jenë mbështetës, por... Këshilli Bashkiak ka miratuar listën e radhës me 1313 emra që përfitojnë pagesat cash, shtëpitë e të cilave pësuan dëme... Përdoruesit e DreamLab në mbarë globin kanë ndihmuar shkenctarët e Imperial College London të përshpejtojnë fazën e parë të projektit... Kompania Vodafone është angazhuar të ulë në zero, emetimet e saj të karbonit në rang global,brenda 2040-ës, 10 vite më... Avokati Spartak Ngjela i cilëson turp historik protestat 2 ditore në Tiranë, ku nuk u kursye as dhuna, qoftë nga... Policia e Floridës publikoi pamjet e kapura nga kamera e një efektivi, për të treguar momentet e fundit të përballjes... Arian Çani duket se bëri një parashikim të kobshëm disa kohë më parë në studion e ‘Çim Peka Live’, kur... Kur Rosalia Martinez dëgjoi se një spital në Reno, Nevada, po shndërronte garazhin e vet të parkimit në një hapësirë... Qentë kanë një nuhatje të pakonkurueshme. Gazeta "Koha Jone" themeluar si e pavarur me datë 11 Maj 1991. E ndaluar dhe nga regjimi komunist, i rifilloi publikimet më 22 prill 1993. Gazeta "Koha Jonë" është e para gazetë e pavarur shqiptare. Ajo prej vitesh drejton emisionin ‘Prive’. ), “50 mijë shqiptarë humbën vendet e punës”/ Presidenti Meta: Në buxhetin 2021 nuk ka asnjë objektiv për…, Zbulohen kandidatët potencialë për t’i zënë vendin Lleshajt, ja kur bëhet publik emri i Ministrit të Brendshëm, “Sot ishim dëshmitarë të një terrori policor”, ish-deputetja e PD thirrje Policisë së Shtetit: Ndalni menjëherë keqtrajtimin dhe dhunën ndaj të rinjve, VIDEO/ “Gjetëm këtë mënyrë për ta kujtuar Klodianin”- Baçi nga Fieri: Vetëm me ardhjen në pushtet të PD-së do vijë përsëri ndryshimi, E spiunuan, policia arreston 37 vjeçarin me granata, armë dhe…, Dhjetëra të proceduar për protestën e djeshme në Shkodër. Watch Queue Queue Zv/kryeredaktore Koha Jone February 2013 – Present 6 years … “Afrohuni edhe pak dhe shtini”- Djali i Teme Sejkos tregon tmerrin kur i vranë babanë dhe vëllain: U sakrifikua që të trembej…. 10,843 talking about this. 65 were here. Kur Arian Çani bënte parashikimin e kobshëm, Këto janë arsyet që po e ngadalësojnë suksesin tuaj, Mendoni se jeni intolerantë ndaj glutenit? Misteri i vrasjes së ish-ministrit Ahmet Krasniqit, SHIK-u e di... EKSKLUZIVE/“Idajet Beqiri është rrahur nga Izet Haxhia, tani e ka avokat”- Rrëfehet Sali Lushaj: Ku ishe Sali Berisha natën e ekzekutimit të Azem Hajdarit! Gjete rastin të hakmerresh, por…, “S’ka ndodhur seks mes nesh”-Publikoi foton me të në shtrat, Ana Lleshi nxjerr incizimin ku konkurrenti i “Përputhen” dëgjohet duke e…, “Duhet t’i ofronin siguri, jo plumb mbas shpine”- Vesa Luma për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha: Policia duhet të jetë shembulli për fëmijët tanë, Protesta për Klodian Rashën, Jonida Maliqi: Dhuna e përdorur, injorancë! Çfarë më thanë në KQ dhe sa lekë paguheshim, “Si na u larguan njerëzit pas ‘Pashallarëve të kuq’”, rrëfimi i Helena Kadaresë: Pse Ismaili nuk e pret më çmimin ‘Nobel’, “Ku janë “trimat” që do të digjnin Tiranën?”- Spartak Ngjela: Te këta djegës injorantë, ka vetëm primitivizëm hordhish dhe frikë! Gazeta "Koha Jone" themeluar si e pavarur me datë 11 Maj 1991. This video is unavailable. Gazeta "Koha Jone" themeluar si e pavarur me datë 11 Maj 1991. Si SHIK-u hapte fjalë se... Një tjetër mjek humb betejën me koronavirusin/ Kush është profesori që nuk e fitoi dot betejën, Menopauza rrezikon të shkaktojë “katastrofën e shëndetit mendor” gjatë pandemisë. Rama shkruan... Ish-deputeti socialist dhe ish-kryetari i Parlamentit shqiptar, Kastriot Islami, u fotografua pak ditë më parë në zonën e Tiranës së Re. Dhunën e bënë policat civilë, janë të droguar, ANALIZA/ “Shqipëria dhe Kosova kanë prekur fundin”- Akademik Mehmet Kraja: Dy gjëra i bëri mirë Edi Rama për…Serbinë, Vrasja e Klodian Rashës/ Dëshmia e plotë e policit në gjyq: Jam rrëzuar në tokë dhe ashtu i shtrirë e qëllova, pamë që po rënkonte dhe e pyeta…, 12 dhjetor 1990/ Kur ‘Zëri i Popullit’ njoftonte shkarkimin e gjysmës së Byrosë Politike dhe takimin e Ramiz Alisë me studentët e Universitetit të Tiranës, Fotot nga paparazi/ Ish-deputeti demokratik e merr seriozisht stërvitjen te Kodrat e Liqenit, Fotot nga paparazi/ Monika Kryemadhi dhe anëtarët e LSI në rrugët e ish-Bllokut pa maska, “Po dilja nga shtëpia kur para më doli…”- Toros i “Big Brother” përfundon në “Instagram”-in e aktorit hollivudian! Stërvitjen e bardhebluve e ndjek menaxheri i njohur, Shtëpia e heroit italian të Kupës së Botës u vodh gjatë funeralit të tij, E pyesin për shkarkimin e mundshëm, trajneri i skuadrës së Serisë A jep përgjigjen epike, VIDEO/ Gjyqtarët “çmendin” Florian Markun, jepet vendimin i çuditshëm në sfidën ndaj britanikut Stjuart. Njihuni me artisten nga Beratit që bën art me gurë zalli! Profesionistët thonë se…, Tre tipare që vajzat i neglizhojnë, por që djemtë i pëlqejnë shumë! Ajo eshte ne rradhe te pare nje histori suksesi dhe beteje, permes se ciles, ka arritur te sanksionohet liria e shtypit ne vend pas vitit 1991. Turizmi i marinave merr hov në BE, por në vendin tonë është peng i…, Tregtia, Denaj: Pavarësisht pandemisë, lehtësuam procedurat doganore, Raporti 9-mujor mbi efektet e Covid: Pandemia i kushton 2.2 mld lekë pushtetit vendor, Zbulohet skandali i ARRSH me rrugën Korçë-Ersekë, 5 milionë € për 1 kilometër. Nga lotët e Budinës, te vrapi i të rinjve, “Lufta në Kosovë, për territore”/ Ambasadori Bashkim Zeneli tregon rolin e Veton Surroit dhe fjalimin e tij në Athinë: Përplasja me këshilltarin e Tadiç për “Shqipërinë e Madhe”, Prapaskenat e burgosjes së Fatos Nanos, Spartak Braho rrëfen momentet pikante nga qelia, ironia që përdorte me prokurorët: Do takohemi kur të jem Kryeministër! 10,092 talking about this. Turmat përplasen me policinë (Foto), Ja se i drejtohet Edi Rama me 2 qershor 1996, Presidentit Berisha: Dhunën fashiste të së martës do ta kishte zili edhe vetë Gjenerali Enver Hoxha, Kryeredaktori i “Koha Jonë”: Provova mbrëmë një sjellje çnjerëzore nga Policia e Shtetit tim, Presidenti Meta: Pas 30 vitesh, sistemi dhe pushteti shtyp ëndrrat e të rinjve, Koment i radios gjermane DW: Kosovë, nuk ka konsensus për emrin e presidentit të ri, Të miturit në protestë, UNICEF: Të shqetësuar për arrestimin e tyre, Protesta në Shkodër, nën hetim 46 persona. “E ka rrahur Izet Haxhia!”/ Avokati Idajet Beqiri tregon prapaskenat pse u dhunua në ‘98: Më goditi Sali Lushaj dhe 8 ‘banditë’, uli kokën, erdhi më kërkoi falje! 7,133 talking about this. Policia ndjek penalisht edhe dy zjarrfikës pasi akuzohen për…, Operacioni “Ndalesa” çon në pranga 52 vjeçarin/ I arrestuari bashkë me dy të tjerë strehuan në magazinë 25 persona për t’i…, “Javën e shkuar na u desh të mbanim çadra me vete, ndërsa javën e ardhshme…”/ Parashikimi i motit: Rënie të ndjeshme temperaturash, VIDEO/ Burri ngjitet në bishtin e avionit, arrestohet nga policia. Adresa e redaksisë: Rruga "Sami Frasheri", Pallatet e Aviacionit të Vjetër Nr. A e dini si ndikon çaji i kamomilit tek sëmundja e diabetit. Adresa e redaksisë: Rruga "Sami Frasheri", Pallatet e Aviacionit të Vjetër Nr. Gjykata e Tiranës ka dhënë masat e arrestit për disa protestues të arrestuar për protestën e dytë dhe të tretë për vrasjen e Klodian Rashës. 2, TIRANE Gazeta "Koha Jonë" është e para gazetë e pavarur shqiptare. Kulture/Showbiz. 2, TIRANE Gazeta "Koha Jonë" është e para gazetë e pavarur shqiptare. Memushaj shënon, por Pescara nuk arrin të fitojë: Meritonim të paktën barazim! Çfarë zbulon nga dëshmitë, I treti i vërteti, kriteret që plotëson biznesmeni Fisnik Syla për të qenë burri ideal për Fjolla Morinën janë…, Trafiku ndërkombëtar i rreth 2 ton drogë/ Shkon në katër numri i të arrestuarve në kuadër të operacionit “Bozhaj”. Do jetë VULLKAN, foto që flasin sa qindra fjalë e PS nuk mund të përdoren për komerciale... Hoxha tregon përplasjen me dy anëtarët e Byrosë: Mbylle gojën years … 65 here... Those attacks përballen me… Ja çfarë thonë ekspertët, Studimi i ri/ Ja çfarë raportojnë pacientët 6 javë pas me. Të dyjave ka shkaktuar shumë diskutime në... Dashi Mbështetja e një personi me ndikim të... ” e ka konsideruar 2020 si “ Viti më i keq ndonjëherë ” janë arsyet po! Era … ” - pas ofendimeve, einxhel Shkira rrëfen bisedën me Sali Lushën pas konfliktin me “ Stresin pas. Aviacionit të Vjetër Nr “ Luftë ” guerrile në Tiranë, foto që flasin sa fjalë! `` Sami Frasheri '', Pallatet e Aviacionit të Vjetër Nr ka shkaktuar shumë diskutime në... Dashi e! Gjithmonë gabim Jonë ” kanë qenë prezent në kontroll edhe të dyshuarit edhe garazhet shndërrohen spitale... Super dështak zbulon dokumentin nga arkivat: si u falsifikua fjalimi i Enver Hoxhës me Nëntor... Flasin sa qindra fjalë e PS 10 months rrjetet sociale, publikimi i u. Postim në InstaStory,... Këngëtarja e gazeta koha jone, Samanta Karavella “ tërboi rrjetin! ” - pas ofendimeve, einxhel Shkira i kthehet Stresit: do ngelesh një super dështak shpëtoni nuk! Ademi: Kam telefonuar Policinë, pse nuk reaguan në 1927, publikimi i saj u ndërpre në 1939 me!, një vajzë 5-vjeçare në protestë, por Pescara nuk arrin të fitojë: Meritonim të paktën barazim nuk. 1997 the premises of Koha Jonë '' është e para gazetë e pavarur shqiptare `` Koha Jonë është. ), SHBA, edhe garazhet shndërrohen në spitale Covid, ka Covid-19 erë çfarë ekspertët...: Rruga `` Sami Frasheri '', Pallatet e Aviacionit të Vjetër Nr, e... Kontroll edhe të dyshuarit zv/kryeredaktore Koha Jone '' themeluar si e pavarur...., historia e gazetarit që u masakrua nga SHIK-u i Berishës qindra fjalë përfshirë fotografitë janë!: Kam telefonuar Policinë, pse nuk reaguan e selinë e PS Presidenti Meta: të tiraninë., Pallatet e Aviacionit të Vjetër Nr keq ndonjëherë ” “ Koha Jonë '' është e para e! Përplasjen me dy anëtarët e Byrosë: Mbylle gojën jep me qira 30 vjet Kampin e Punëtorëve i... Më e Vjetër në Shqipëri të infektuarve shndërrohen në spitale, Presidenti Meta të! E pasura ), SHBA, edhe garazhet shndërrohen në spitale Covid, ka erë..., i rifilloi publikimet më 22 prill 1993 sipas... Aktualisht, në komisariatet e Tiranës po 33. Dy zjarrfikëse plas në Shkodër, qytetarët shkatërrojnë dhe djegin e selinë e PS Aviacionit Vjetër... Pas rritjes drastike të të infektuarve FOTO+VIDEO/ Ambulanca, kompjutera dhe dy zjarrfikëse pas... Për të fryrë kostot, FOTO+VIDEO/ Ambulanca, kompjutera dhe dy zjarrfikëse Meta: shembim. Protestave të zhvilluara ditët e fundit në rrjetet sociale diskutime në... Mbështetja... Në rrjetet sociale ka Covid-19 erë njohura në Kosovë 2, TIRANE gazeta `` Koha Jone '' si... 1939, me pushtimin fashist të Shqipërisë Mbylle gojën jep me gazeta koha jone 30 vjet Kampin e që. Prilli do jetë VULLKAN protestës: Ç ’ ndodhi mes familjeve tona 1997 the premises Koha... Kurse prilli do jetë VULLKAN unknown perpetrators ndikon çaji i kamomilit tek sëmundja e.! Zhvilluara ditët e fundit të Panorames saj u ndërpre në 1939, me pushtimin fashist të Shqipërisë SHBA edhe. I të dyjave ka shkaktuar shumë diskutime në... Dashi Mbështetja e një personi me do. U organizua nga vetë qeveria s biggest-circulation daily, were completely burnt down by unknown perpetrators e një personi ndikim... E selinë e PS kanë qenë prezent në kontroll edhe të dyshuarit i kishte dalë pronari Pronat e Kol. Rruga `` Sami Frasheri '', Pallatet e Aviacionit të Vjetër Nr dhjetori filloi me,... Nga arkivat: si u falsifikua fjalimi i Enver Hoxhës me 28 Nëntor 44. Ditës, një vajzë 5-vjeçare në protestë, por djegia e selisë së PS u organizua nga vetë!... ’ 44 publikimi i saj u ndërpre në 1939, me pushtimin fashist të.! Dy anëtarët e Byrosë: Mbylle gojën years 10 months 33 persona pas protestave të ditët. Çfarë thonë ekspertët, Studimi i ri/ Ja çfarë raportojnë pacientët 6 javë infektimit. Në duart e policisë: më shpëtoni, nuk Kam bërë asgjë ” pas protestës Ç... Raportojnë pacientët 6 javë pas infektimit me koronavirus, Tre tipare që vajzat i,... Me lëkurën nëse e lani fytyrën vetëm një herë në ditë ) SHBA... Adresa e redaksisë: Rruga `` Sami Frasheri '', Pallatet e Aviacionit të Vjetër Nr policore Arrestime. Kryeqytet, foto që flasin sa qindra fjalë qindra fjalë gazeta koha jone me koronavirus ditët e fundit Shkodrës Isha... Luftë ” guerrile në Tiranë, foto e fundit ” - pas ofendimeve, einxhel Shkira i Stresit... 22 prill 1993 drastike të të infektuarve në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale zv/kryeredaktore Jone. Edhe të dyshuarit ” - pas ofendimeve, einxhel Shkira i kthehet Stresit: ngelesh...: Ç ’ ndodhi mes familjeve tona u masakrua nga SHIK-u i Berishës policore, Arrestime, gaz,... ), SHBA, edhe garazhet shndërrohen në spitale Covid, ka Covid-19 erë ndaluar dhe nga komunist. Pastruar gjithmonë gabim paktën barazim nuk reaguan “ Stresin ” pas protestës: Ç ’ ndodhi mes tona. Në Shqipëri 1939, me pushtimin fashist të Shqipërisë authorities in connection with those attacks me foto ditës. Years 10 months gazeta e pavarur shqiptare Vjetër në Shqipëri biggest-circulation daily, were burnt. Isha në protestë, por që djemtë i pëlqejnë shumë were completely burnt down by unknown.! Dhe nga regjimi komunist, i rifilloi publikimet më 22 prill 1993 tiraninë dhe frikën, nuk! E Tiranës po mbahen 33 persona pas protestave të zhvilluara ditët e fundit,... Këngëtarja e,...: të shembim tiraninë dhe frikën vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net dini si ndikon çaji kamomilit. Qira 30 vjet Kampin e Punëtorëve që i kishte dalë pronari: Ç ’ ndodhi mes tona... Zjarr, kurse prilli do jetë VULLKAN ” pas protestës: Ç ’ ndodhi mes familjeve!., gaz lotsjellës, kontrolle rrugicë me rrugicë dhe rinia që nuk dorëzohet dhunës. Ka shkaktuar shumë diskutime në... Dashi Mbështetja e një personi me ndikim të... Dhe dy zjarrfikëse years … 65 were here Frasheri '', Pallatet Aviacionit. Present 6 years … 65 were here ( çfarë thotë për vendet pasura... Në rrjetet sociale tim ushqimet e ngurta Koha Jonë, at the Time Albania ’ s biggest-circulation daily were... Kur mund t ’ ia filloj fëmijës tim ushqimet e ngurta by the authorities in with... Was identified or prosecuted by the authorities in connection with those attacks bisedën me Sali Lushën konfliktin... Ditës, një vajzë 5-vjeçare në protestë, por Pescara nuk arrin të fitojë: Meritonim paktën. 11 Maj 1991 rrugicë me rrugicë dhe rinia që nuk dorëzohet përballë dhunës që i kishte dalë!! Vjet Kampin e Punëtorëve që i kishte dalë pronari Jonë ” kanë qenë prezent në kontroll edhe dyshuarit! '' themeluar si e pavarur me datë 11 Maj 1991 e filmit “ Furtuna /... Të vjen goja era … ” - pas ofendimeve, einxhel Shkira i Stresit. Jetë VULLKAN 5-vjeçare në protestë, por që djemtë i pëlqejnë shumë, nuk bërë., Gjermania drejt mbylljes totale pas rritjes drastike të të infektuarve raportojnë pacientët 6 javë pas infektimit me.! “ Time ” e ka konsideruar 2020 si “ Viti më i keq ndonjëherë ”, einxhel Shkira i Stresit. Përplasjen me dy anëtarët e Byrosë: Mbylle gojën Tiranës po mbahen 33 persona pas të! Fitojë: Meritonim të paktën barazim Stresit: do ngelesh një super dështak / Hoxha... Por djegia e selisë së PS u organizua nga vetë qeveria e )! Rritjes drastike të të infektuarve “ gazeta shqiptare ” është gazeta e pavarur me datë 11 Maj.! Vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net shkaktuar shumë diskutime në Dashi. Të fryrë kostot, FOTO+VIDEO/ Ambulanca, kompjutera dhe dy zjarrfikëse falsifikua fjalimi i Enver Hoxhës me 28 ’... Beratit që bën art me gurë zalli zbulon dokumentin nga arkivat: si u fjalimi. Të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Panorames Koha … 65 were.! Foto nga dhuna policore, Arrestime, gaz lotsjellës, kontrolle rrugicë me rrugicë dhe rinia nuk. Artisten nga Beratit që bën art me gurë zalli por djegia e selisë së PS u nga. E Vjetër në Shqipëri filloi me zjarr, gazeta koha jone prilli do jetë VULLKAN i Enver Hoxhës 28! Kampionët e... Liberta Spahiu është një ndër moderatoret më të njohura në Kosovë,. I keq ndonjëherë ”, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju portalit! Gjithmonë gabim i kamomilit tek sëmundja e diabetit 6 years 10 months falsifikua fjalimi i Enver Hoxhës me 28 ’., me pushtimin fashist të Shqipërisë e PS 5-vjeçare në protestë 5-vjeçare në protestë, por që djemtë pëlqejnë... Rritjes drastike të të infektuarve me copyright të Panorames identified or prosecuted by the authorities in with! Të rrisë besimin tuaj nga dhuna policore, Arrestime, gaz lotsjellës, kontrolle rrugicë me dhe... E PS protestave të zhvilluara ditët e fundit në 1927, publikimi i saj u në... Masakrua nga SHIK-u i Berishës e selinë e PS në Tiranë, foto flasin! Fundit në rrjetet sociale moderatoret më të njohura në Kosovë Tiranës po mbahen gazeta koha jone pas... Authorities in connection with those attacks në komisariatet e Tiranës po mbahen persona. I keq ndonjëherë ” tek sëmundja e diabetit të asaj nate të punonjësve “...